Feeds:
Posty
Komentarze

Wrzesień 2016r.

 Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 20156/2017 odbędzie się 1 września (czwartek) :
godz. 8.30 -msza święta
godz. 9.00- uroczysty apel oraz spotkania z wychowawcami
godz. 13.45– powrót autobusem szkolnym.

ODJAZDY AUTOBUSÓW RANO
od poniedziałku do piątku
Jabłoniec 7.46
Jaryszów 8.02
Lisia Góra 7.45
Jurzyn 7.57
Jasionna 8.00
Bronice 8.01
Zieleniec 8.04
POWRÓT codziennie o 13.45

 

Wrzesień 2016r.

 Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 20156/2017 odbędzie się 1 września (czwartek) :
godz. 8.30 -msza święta
godz. 9.00- uroczysty apel oraz spotkania z wychowawcami
godz. 13.45– powrót autobusem szkolnym.

ODJAZDY AUTOBUSÓW RANO
od poniedziałku do piątku
Jabłoniec 7.46
Jaryszów 8.02
Lisia Góra 7.45
Jurzyn 7.57
Jasionna 8.00
Bronice 8.01
Zieleniec 8.04
POWRÓT codziennie o 13.45

 

Kwiecień 2016r.

Marzec 2016r.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Nadeszła tak długo przez nas oczekiwana WIOSNA. Jeszcze trochę mocuje się z Zimą, ale z dnia na dzień jest bardziej widoczna. Zobaczcie jak ją witaliśmy …

Dzień Kobiet

Wszystkim paniom z okazji Ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, radości, miłości i zadowolenia z samych siebie :))

kwiatki

 

 

 

 

Luty 2016r.

„KAŻDY MA JAKIŚ TALENT”

29 lutego 2016r. miał miejsce uroczysty apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2015/2016. W obecności zaproszonych gości, rodziców i nauczycieli wręczane były medale w następujących dziedzinach: wzorowy uczeń, 100% frekwencja, piękne czytanie, pisanie, recytowanie, liczenie, sport, rysowanie, śpiewanie. Poniżej zamieszczamy wyniki w poszczególnych dziedzinach:

Wzorowy uczeń:

  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Kaja Bolewska – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Trela – oddział przedszkolny,
  • Ksawier Bednarski – klasa I,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Filip Luterek – klasa I,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Eryk Rabczewski – klasa I,
  • Maciej Sądej – klasa I,
  • Wiktoria Ślecka – klasa II,
  • Zuzanna Siwak – klasa II,
  • Oliwier Grzybek – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Wanesa Zając – klasa II,
  • Anna Baranowska – klasa II,
  • Amelia Szarzyńska  – klasa III,
  • Marta Pielichata – klasa III,
  • Natalia Kierowska – klasa III,
  • Maciej Prokopowicz – klasa III.

Pięknie czytam:

  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Kaja Bolewska – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Trela – oddział przedszkolny,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Eryk Rabczewski – klasa I,
  • Maciej Sądej – klasa I,
  • Filip Luterek – klasa I,
  • Zuzanna Siwak – klasa II,
  • Oliwier Grzybek – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Wanesa Zając – klasa II,
  • Amelia Szarzyńska  – klasa III,
  • Marta Pielichata – klasa III,
  • Andżelika Będza – klasa III,
  • Nikola Kalinik – klasa III.

Pięknie piszę:

  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Rabczewska – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Trela – oddział przedszkolny,
  • Hania Kłos – oddział przedszkolny,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Maciej Sądej – klasa I,
  • Dawid Kalinik – klasa I,
  • Zuzanna Siwak – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Wanesa Zając – klasa II,
  • Natalia Kierowska – klasa III,
  • Amelia Szarzyńska  – klasa III,
  • Marta Pielichata – klasa III,
  • Tomasz Wiśniewski – klasa III.

Pięknie śpiewam:

  • Mikołaj Gontko- oddział przedszkolny,
  • Magda Piejek- oddział przedszkolny,
  • Kaja Bolewska – oddział przedszkolny,
  • Kornela Kocór – oddział przedszkolny,
  • Oliwia Jabłonka – oddział przedszkolny,
  • Lena Bednarska – oddział przedszkolny,
  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Trela – oddział przedszkolny,
  • Sandra Kaniewska – oddział przedszkolny,
  • Ksawier Bednarski – klasa I,
  • Filip Luterek – klasa I,
  • Maciej Sądej – klasa I,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Kinga Jóźków – klasa I,
  • Wiktoria Ślecka – klasa II,
  • Zuzanna Siwak – klasa II,
  • Anna Baranowska – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Roksana Graczyk – klasa II,
  • Andżelika Będza – klasa III,
  • Natalia Kierowska – klasa III.

Pięknie rysuję:

  • Kaja Bolewska – oddział przedszkolny,
  • Kornela Kocór – oddział przedszkolny,
  • Kalina Mazur – oddział przedszkolny,
  • Małgorzata Olszowska – oddział przedszkolny,
  • Patryk Kocór – oddział przedszkolny,
  • Milena Jabłonka – oddział przedszkolny,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Eryk Rabczewski – klasa I,
  • Filip Luterek – klasa I,
  • Dawid Kalinik – klasa I,
  • Zuzanna Siwak – klasa II,
  • Wanesa Zając – klasa II,
  • Anna Baranowska – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Wiktoria Ślecka – klasa II,
  • Roksana Graczyk – klasa II,
  • Amelka Słomkowska – klasa II,
  • Emilka Kłos – klasa II,
  • Ksawery Słomkowski – klasa III,
  • Maciej Prokopowicz – klasa III,
  • Aleksandra Bednarska – klasa III.

Pięknie liczę:

  • Kaja Bolewska – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Trela – oddział przedszkolny,
  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Kornela Kocór – oddział przedszkolny,
  • Dawid Bolewski – oddział przedszkolny,
  • Maciej Sądej – klasa I,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Wiktoria Ślecka – klasa II,
  • Zuzanna Siwak – klasa II,
  • Oliwier Grzybek – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Wanesa Zając – klasa II,
  • Anna Baranowska – klasa II,
  • Marta Pielichata – klasa III,
  • Maciej Prokopowicz – klasa III,
  • Jakub Kłos – klasa III.

Pięknie recytuję:

  • Kaja Bolewska – oddział przedszkolny,
  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Kalina Mazur – oddział przedszkolny,
  • Filip Luterek – klasa I,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Zuzanna Siwak – klasa II,
  • Wanesa Zając – klasa II,
  • Anna Baranowska – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Wiktoria Ślecka – klasa II,
  • Roksana Graczyk – klasa II,
  • Jakub Wasiak – klasa II,
  • Amelka Słomkowska – klasa II,
  • Patrycja Trela – klasa III.

100% frekwencja:

  • Emilka Kłos – klasa II,
  • Jakub Wasiak – klasa II,
  • Amelia Szarzyńska  – klasa III,
  • Tomasz Wiśniewski – klasa III,
  • Ksawery Słomkowski – klasa III,
  • Maciej Prokopowicz – klasa III,
  • Jakub Kłos – klasa III,
  • Patrycja Trela – klasa III.

talent sportowy:

  • Lena Bednarska – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Rabczewska – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Trela – oddział przedszkolny,
  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Ksawier Bednarski – klasa I,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Eryk Rabczewski – klasa I,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Anna Baranowska – klasa II,
  • Amelka Słomkowska – klasa II,
  • Kornel Jóźków – klasa II,
  • Kamil Nowakowski – klasa II,
  • Natalia Bytof – klasa II,
  • Ksawery Słomkowski – klasa III,
  • Jakub Jabłonka – klasa III,
  • Szymon Grycan – klasa III,
  • Andżelika Będza – klasa III,
  • Nikola Kalinik – klasa III,
  • Natalia Kierowska – klasa III.

 

KONKURS RECYTATORSKI

23 lutego 2016r. w naszej szkole odbył się I etap konkursu recytatorskiego. Wzięły w nim udział następujące osoby:

  • Marta Pielichata – klasa III,
  • Andżelika Będza – klasa III,
  • Jakub Wasiak – klasa II,
  • Ania Baranowska -klasa II,
  • Amelka Słomkowska – klasa II,
  • Marta Ludwik – klasa II,
  • Wiktoria Ślecka – klasa II,
  • Zuzia Siwak – klasa II,
  • Michał Mikołajczak – klasa I,
  • Kacper Francke – klasa I,
  • Filip Luterek – klasa I,
  • Maciej Sądej – klasa I,
  • Ksawier Bednarski – klasa I,
  • Zuzia Gontko – oddział przedszkolny,
  • Kalina Mazur – oddział przedszkolny,
  • Wiktoria Trela – oddział przedszkolny,
  • Kornela Kocór – oddział przedszkolny,
  • Kaja Bolewska – oddział przedszkolny.

Komisja w składzie: p. Małgorzata Zych, p. Ewa Łukasiewicz-Ucholc i p. Agnieszka Brase przyznała następujące miejsca:

I miejsce – Ania Baranowska z wierszem „Bajka o żyrafie”,

II miejsce – Marta Ludwik z wierszem „Rozrzutny wróbel”,

III miejsce – Kacper Francke z wierszem „Stefek Burczymucha”

Z oddziału przedszkolnego do kolejnego etapu przeszły:

I miejsce – Zuzia Gontko,

II miejsce – Kalinka Mazur i Kaja Bolewska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

Walentynki

W poniedziałek  15.02.2016r. każdy uczeń z biciem serca czekał na otwarcie skrzynki z pocztą walentynkową. Piękne wierszyki i kartki ucieszyły niejedna osobę.

POMAGAMY!!!

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!
PRZEKAŻ 1 % PODATKU GRZESIOWI!

Bardzo dziękujemy za przekazanie w 2015 roku swojego 1% podatku dla Grzesia.
Dzięki tym pieniądzom Grześ mógł być intensywnie rehabilitowany i leczony.
W tym roku także prosimy o przekazywanie 1% podatku dla Grzegorza.

Grześ
Grześ urodził się 20 sierpnia 2010 roku, od urodzenia jest chory na stwardnienie guzowate i epilepsję. Jego leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne. Grzegorz jest podopiecznym Stowarzyszenia Chorych Na Stwardnienie Guzowate. Żeby przekazać swój 1% podatku na leczenie i rehabilitację Grzesia wystarczy wypełniając Pit:

w pozycji NumerKRS wpisać:  0000229137,
a w pozycji Cel szczegółowy 1% wpisać: GRZEGORZKANIOWSKI

Serdecznie dziękujemy za pomoc Celina i Sławek Kaniowscy.

 

 

UWAGA zapisy dzieci na nowy rok szkolny!!!

Informujemy, że w Szkole Podstawowej w Golinie w dniach 15.02.2016r. do 31.05.2016r. prowadzone będą zapisy dzieci objętych edukacją wczesnoszkolną, a od 15.02.2016r. do 30.03.2016r. dzieci objętych edukacją przedszkolną:

do kl.I  dzieci urodzone w  2009r., po odbyciu w roku szkolnym 2015/16 rocznego przygotowania przedszkolnego oraz  dzieci 6-letnie (urodzone w 2010 r.) na wniosek rodziców/prawnych opiekunów będą miały od 1 września 2016 r. prawo do rozpoczęcia nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej pod warunkiem korzystania w roku szkolnym 2015/16 z wychowania przedszkolnego w przedszkolu lub oddziale przedszkolnym w szkole.

– dzieci 5 i 6 letnie (urodzone w latach 2010-2011) do oddziału przedszkolnego.

W celu zgłoszenia dziecka proszę o zabranie następujących dokumentów:

– akt urodzenia dziecka
– Nr PESEL dziecka
– dowód osobisty

 

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jasieniu

Styczeń 2016

Obserwuj

Otrzymuj każdy nowy wpis na swoją skrzynkę e-mail.